VLADAtour - Dovolená Střední Dalmácie, Baška Voda

BAŠKA VODA – camping (autobusem) 2023


Camping se nachází na Makarské rivieře. Je umístěn v piniovém háji, který poskytuje příjemný
stín. V kempu je restaurace, market, pekárna a prodejna tabáku a novin. Pláž je tvořena jemnými oblázky a moře je zde velmi čisté. Stany jsou na dřevěných podlahách, vybaveny stoly, ledničkou, židlemi, vařičem, veškerým nádobím, lehátky a dalším kemp. vybavením. Jsou zde ideální možnosti k provozování vodních sportů. Možnosti zajímavých výletů na ostrovy Brač, Hvar, Korčula, pohoří Biokovo a pod.. Vzdálenost stanů od moře cca 300 m.

Cena pro dospělou osobu od 2 990,- včetně dopravy.

detail Střední Dalmácie

baska voda03 300x225 Střední Dalmácie

BAŠKA VODA – apartmány (autobusem) 2023


Baška voda a Brela jsou jedny z nejmalebnějších a nejkrásnějších přímořských míst. Pulzuje zde velmi čilý turistický ruch. Typická je jižní vegetece, palmy a mimořádně čisté moře. Nad celou oblastí vévodí pohoří Biokovo. Jsou zde možnosti výletů na ostrov Brač, Hvar, Kočula a také návštěva starobylého Dubrovníku. Možnosti lodních výletů. Apartmány jsou standardně vybaveny balkónem nebo terasou, kuchyní s lednicí, kuchyňskou výbavou a sociálním zařízením. Vzdálenost odmoře 50- 200m.

Cena dospělou osobu od 5 290,- včetně dopravy.

detail Střední Dalmácie

pension3 Střední Dalmácie

MAKARSKÁ – apartmány, (autobusem) 2023


Makarská je největší a nejznámější přímořské město Makarské riviéry. Je zde velmi čilý turistický ruch. Apartmány a pokoje jsou umístěny v soukromých vilkách poblíž hotelu Biokovka. Pokud máte rádi rušnější letovisko z mnoha obchody, restauracemi, bary apod., pak je to vhodné místo pro vaši dovolenou.

Cena dospělou osobu od 5 690,-včetně dopravy.

detail Střední Dalmácie

makarska riviera 6 Střední Dalmácie

OMIŠ – penzion, apartmány (autobusem) 2023


Duče, Nemira, Omiš centrum

Město Omiš leží na úpatí hor a ústní do řeky Cetiny. Je to známé turistické středisko střední Dalmácie. Duče je příjemná rekreační část Omiše cca 1500m od centra, které je dosažitelné příjemnou procházkou, nebo použitím místní dopravy. Písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, jsou ideální zvlášť pro rodiny s dětmi. Penzion je moderní třípatrový objekt, který se nachází pouze 30m od písečné pláže. V blízkosti penzionu jsou restaurace, bary a obchody.

Cena pro dospělou osobu od 5 790,- včetně dopravy.

detail Střední Dalmácie

omis hlavni Střední Dalmácie

TUČEPI – Apartmány (autobusem) 2023


Městečko Tučepi se nachází jižně asi 7 km od Makarské. Disponuje solidní infrastrukturou, obchody, kavárnami, restauracemi, apod. Moře je zde velmi čisté! Apartmány jsou ve vzdálenosti 50 – 200m od moře. Pobyt v Tučepi si můžete obohatit o různé výlety, např. ostrovy Hvar, Brač, Podgora a podobně.

Cena pro dospělou osobu od 5 990,- včetně dopravy.

detail Střední Dalmácie

tucepi plaz 1 Střední Dalmácie

PRIMOŠTEN – apartmány (vlastní dopravou) 2023


Primošten leží na jadranském pobřeží cca 26 km od Šibeníku. Je to oblíbené turistick6 středisko. Ubytování je v apartmánech pro 4 osoby. V Primoštenu vás jistě okouzlí staré město a také výhled na otevřené moře. Je zde mnoho restaurací, pizzerii, kaváren, cukráren a obchůdků.
Apartmány jsou vzdáleny od pláže od 100-400 m

Cena za aprtmán pro 4 osob od 11 890,-.

detail Střední Dalmácie

 Střední Dalmácie

PODGORA – apartmány (vlastní dopravou) 2023


Podgora je malebné přímořské městečko na Makarské riviéře. Je zde spousta obchodů, restaurací, kaváren, pizzerií a panuje zde čilý turistický ruch. Apartmány jsou umístěny cca 50-300 m od moře. Jsou zde také možnosti různých výletů, ať lodních nebo turistických, např. pohoří Biokovo.

Cena pro dospělou osobu od 5 790,-.

detail Střední Dalmácie

Podgora01 Střední Dalmácie

BAŠKA VODA – camping (vlastní dopravou) 2023


Camping se nachází na Makarské rivieře. Je umístěn v piniovém háji, který poskytuje příjemný stín. V kempu je restaurace, market, pekárna a prodejna tabáku a novin. Pláž je tvořena jemnými oblázky a moře je zde velmi čisté. Stany jsou na dřevěných podlahách, vybaveny stoly, ledničkou, židlemi, vařičem, veškerým nádobím, lehátky a dalším kemp. vybavením. Jsou zde ideální možnosti k provozování vodních sportů. Možnosti zajímavých výletů na ostrovy Brač, Hvar, Korčula, pohoří Biokovo a pod. Vzdálenost stanů od moře cca 300 m.

Cena pro dospělou osobu od 1200,- vlastní dopravou.

detail Střední Dalmácie

baska21 300x225 Střední Dalmácie

BAŠKA VODA, apartmány (vlastní dopravou) 2023


Oblast Makarské riviery je velmi atraktivní turisty vyhledávané místo. Typická je jižní vegetace, palmy a mimořádně čísté moře. Nad celou oblastí vévodí pohoří Biokovo. Jsou zde možnosti výletů na ostrovy Brač, Hvar, Korčula a také návštěva starobylého Dubrovníku. Apartmány jsou standardně vybaveny, dle velikosti 1 nebo 2pokoje, balkon nebo terasa, kuchyň s lednicí a běžnou kuchyňskou výbavou. Vzdálenost od moře 50 – 200m.

Cena za apartmán pro 2 osoby od 8500,-

detail Střední Dalmácie

1beach2 hlavni e1355696249805 Střední Dalmácie

BRELA, PODGORA – Hotely (vlastní dopravou) 2023


Oblast Makarské riviery je velmi atraktivní turisty vyhledávané místi. Typická je jižní vegetace, palmy a mimořádně čísté moře. Nad celou oblastí vévodí pohoří Biokovo. Jsou zde možnosti výletů na ostrovy Brač, Hvar, Korčula a také návštěva starobylého Dubrovníku. Hotely jsou umístěny ve vzdálenosti 50m od moře, dvoulůžkové pokoje se standardním vybavením, strava ve formě polopenze. Hotel Maestral i Siréna mají venkovní bazény.

Cena pro dospělou osobu od 8390,-

detail Střední Dalmácie

01 AVIO hlavni e1355696937191 Střední Dalmácie