Střední Dalmácie

BAŠKA VODA – camping (autobusem) 2024


Camping se nachází na Makarské rivieře. Je umístěn v piniovém háji, který poskytuje příjemný
stín. V kempu je restaurace, market, pekárna a prodejna tabáku a novin. Pláž je tvořena jemnými oblázky a moře je zde velmi čisté. Stany jsou na dřevěných podlahách, vybaveny stoly, ledničkou, židlemi, vařičem, veškerým nádobím, lehátky a dalším kemp. vybavením. Jsou zde ideální možnosti k provozování vodních sportů. Možnosti zajímavých výletů na ostrovy Brač, Hvar, Korčula, pohoří Biokovo a pod.. Vzdálenost stanů od moře cca 300 m.

Cena pro dospělou osobu od 2 990,- včetně dopravy.

detail Chorvatsko

baska voda03 300x225 Chorvatsko

BAŠKA VODA – apartmány (autobusem) 2024


Baška voda a Brela jsou jedny z nejmalebnějších a nejkrásnějších přímořských míst. Pulzuje zde velmi čilý turistický ruch. Typická je jižní vegetece, palmy a mimořádně čisté moře. Nad celou oblastí vévodí pohoří Biokovo. Jsou zde možnosti výletů na ostrov Brač, Hvar, Kočula a také návštěva starobylého Dubrovníku. Možnosti lodních výletů. Apartmány jsou standardně vybaveny balkónem nebo terasou, kuchyní s lednicí, kuchyňskou výbavou a sociálním zařízením. Vzdálenost odmoře 50- 200m.

Cena dospělou osobu od 5 290,- včetně dopravy.

detail Chorvatsko

pension3 Chorvatsko

MAKARSKÁ – apartmány, (autobusem) 2024


Makarská je největší a nejznámější přímořské město Makarské riviéry. Je zde velmi čilý turistický ruch. Apartmány a pokoje jsou umístěny v soukromých vilkách poblíž hotelu Biokovka. Pokud máte rádi rušnější letovisko z mnoha obchody, restauracemi, bary apod., pak je to vhodné místo pro vaši dovolenou.

Cena dospělou osobu od 5 690,-včetně dopravy.

detail Chorvatsko

Makarska 1 edit Chorvatsko

OMIŠ – penzion, apartmány (autobusem) 2024


Duče, Nemira, Omiš centrum

Město Omiš leží na úpatí hor a ústní do řeky Cetiny. Je to známé turistické středisko střední Dalmácie. Duče je příjemná rekreační část Omiše cca 1500m od centra, které je dosažitelné příjemnou procházkou, nebo použitím místní dopravy. Písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, jsou ideální zvlášť pro rodiny s dětmi. Penzion je moderní třípatrový objekt, který se nachází pouze 30m od písečné pláže. V blízkosti penzionu jsou restaurace, bary a obchody.

Cena pro dospělou osobu od 5 790,- včetně dopravy.

detail Chorvatsko

omis hlavni Chorvatsko

TUČEPI – Apartmány (autobusem) 2024


Městečko Tučepi se nachází jižně asi 7 km od Makarské. Disponuje solidní infrastrukturou, obchody, kavárnami, restauracemi, apod. Moře je zde velmi čisté! Apartmány jsou ve vzdálenosti 50 – 200m od moře. Pobyt v Tučepi si můžete obohatit o různé výlety, např. ostrovy Hvar, Brač, Podgora a podobně.

Cena pro dospělou osobu od 5 990,- včetně dopravy.

detail Chorvatsko

tucepi plaz 1 Chorvatsko

PRIMOŠTEN – apartmány (vlastní dopravou) 2024


Primošten leží na jadranském pobřeží cca 26 km od Šibeníku. Je to oblíbené turistick6 středisko. Ubytování je v apartmánech pro 4 osoby. V Primoštenu vás jistě okouzlí staré město a také výhled na otevřené moře. Je zde mnoho restaurací, pizzerii, kaváren, cukráren a obchůdků.
Apartmány jsou vzdáleny od pláže od 100-400 m

Cena za aprtmán pro 4 osob od 11 890,-.

detail Chorvatsko

 Chorvatsko

PODGORA – apartmány (vlastní dopravou) 2024


Podgora je malebné přímořské městečko na Makarské riviéře. Je zde spousta obchodů, restaurací, kaváren, pizzerií a panuje zde čilý turistický ruch. Apartmány jsou umístěny cca 50-300 m od moře. Jsou zde také možnosti různých výletů, ať lodních nebo turistických, např. pohoří Biokovo.

Cena pro dospělou osobu od 5 790,-.

detail Chorvatsko

Podgora01 Chorvatsko

BAŠKA VODA – camping (vlastní dopravou) 2024


Camping se nachází na Makarské rivieře. Je umístěn v piniovém háji, který poskytuje příjemný stín. V kempu je restaurace, market, pekárna a prodejna tabáku a novin. Pláž je tvořena jemnými oblázky a moře je zde velmi čisté. Stany jsou na dřevěných podlahách, vybaveny stoly, ledničkou, židlemi, vařičem, veškerým nádobím, lehátky a dalším kemp. vybavením. Jsou zde ideální možnosti k provozování vodních sportů. Možnosti zajímavých výletů na ostrovy Brač, Hvar, Korčula, pohoří Biokovo a pod. Vzdálenost stanů od moře cca 300 m.

Cena pro dospělou osobu od 1200,- vlastní dopravou.

detail Chorvatsko

baska21 300x225 Chorvatsko

BAŠKA VODA, apartmány (vlastní dopravou) 2024


Oblast Makarské riviery je velmi atraktivní turisty vyhledávané místo. Typická je jižní vegetace, palmy a mimořádně čísté moře. Nad celou oblastí vévodí pohoří Biokovo. Jsou zde možnosti výletů na ostrovy Brač, Hvar, Korčula a také návštěva starobylého Dubrovníku. Apartmány jsou standardně vybaveny, dle velikosti 1 nebo 2pokoje, balkon nebo terasa, kuchyň s lednicí a běžnou kuchyňskou výbavou. Vzdálenost od moře 50 – 200m.

Cena za apartmán pro 2 osoby od 8500,-

detail Chorvatsko

1beach2 hlavni e1355696249805 Chorvatsko

BRELA, PODGORA – Hotely (vlastní dopravou) 2024


Oblast Makarské riviery je velmi atraktivní turisty vyhledávané místi. Typická je jižní vegetace, palmy a mimořádně čísté moře. Nad celou oblastí vévodí pohoří Biokovo. Jsou zde možnosti výletů na ostrovy Brač, Hvar, Korčula a také návštěva starobylého Dubrovníku. Hotely jsou umístěny ve vzdálenosti 50m od moře, dvoulůžkové pokoje se standardním vybavením, strava ve formě polopenze. Hotel Maestral i Siréna mají venkovní bazény.

Cena pro dospělou osobu od 8390,-

detail Chorvatsko

01 AVIO hlavni e1355696937191 Chorvatsko


Jižní Dalmácie

Poloostrov Pelješac – OREBIČ – Apartmány, (vlastní dopravou) 2024


Orebič je známé turistické středisko jižní Dalmácie. Leží na jihozápadě poloostrova Pelješac. Mezi Orebičem a ostrovem Korčula jezdí pravidelná trajektová doprava, kterou můžete využít na výlet k návštěvě starobylé Korčuly. Ubytování je v 4 lůžkových stanech s možností vaření. Vzdálenost od moře cca 200m.

Cena za stan pro 2 osoby od 4700,-

detail Chorvatsko

jd 300x199 Chorvatsko

ŽIVOGOŠČE – camping (vlastní doprava) 2024


Camping Dole se nachází asi 5 km od městečka Živogošče. Pobyt doporučujeme klientům, kteří nehledají ruch, ale uvítají spíše klidné prostředí. V kempu je k dispozici prodejna potravin, restaurace, tenisové kurty a hřiště na míčové hry. Vzdálenost od pláže cca 100m.

Cena pro dospělou osobu od 4390,-

detail Chorvatsko

makarska zivogosce 1 hlavni Chorvatsko

Istrie

MEDULIN, camping (vlastní dopravou) 2024


Apartmány se nachází v přímořském městečku Medulin nebo Premantuře. Jsou to oblíbená místa ke strávení příjemné dovolené. Apartmány jsou dvou, čtyř nebo pětilůžkové se standardním vybavením, vzdálené od oblázkové pláže 100 – 300 m. Možnost návštěvy starobylé Puly a také nejjižnějšího cípu istrijského poloostrova – Kamenjaku.

Cena dospělou osobu od 15 000-

detail Chorvatsko

medulin kemp e1479922492718 Chorvatsko